.

.

Патување Колекција Жени Лисија Тру Удобност Пена Лизга На Слајд Рамен Сандали

Патување Колекција Жени Лисија Тру Удобност Пена Лизга На Слајд Рамен Сандали

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сандалата Со лизија слајд од Колекцијата Патувања го прави летниот стил ветре. Овој симпатичен, но без напор слајд се одликува со рафија материјал, дизајн на капчиња и отворен кружен прст за изглед на плажа. Како бонус, нивната влошка од 4 mm tru comfort и затворањето со лизгање ќе ви овозможат удобно да шетате по цел ден. Тип На Рамна Пета : Ѓон . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Ткаенина. Горниот Материјал : Ткаенина. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Обични Чевли. Сандали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата