.

.

Патување Колекција Жени Гарнер Плете Вметнете Платформа Блок Пета Сандали

Патување Колекција Жени Гарнер Плете Вметнете Платформа Блок Пета Сандали

DEN 272.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сандалите Гарнер Од Колекцијата Патувања ќе ги остават вашите стапала да се чувствуваат поудобно од кога било со нивната обложена подножје и пета на платформата за одење. Држејќи ги нозете задоволни со тоа колку добро ќе изгледаат со секоја облека, нивниот плетен материјал, врзаниот ремен за глуждот, деталите за јазолот, надворешниот ѓон и дизајнот на платформата ќе го направат токму тоа. Нивниот отворен кружен прст ќе ви овозможи да одите од настан на настан без страв од носење погрешни чевли. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Платформа . Висина на платформата : 1-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Ткаенина. Горниот Материјал : Ткаенина. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата