.

.

Luxpaper целосни коверти на прозорецот за лице, полноќно црно, 1000 пакувања

Luxpaper целосни коверти на прозорецот за лице, полноќно црно, 1000 пакувања

DEN 2559.04

Количината на стоката
Това е достапна

6 x 9 Коверти со целосни прозорец за лице во полноќ црно се професионален начин за испраќање рамни, но гломазни материјали како памфлети, брошури, литература за продажба, брошури, годишни извештаи, списанија или каталози. Зачувајте го времето и трошокот за одделно решавање на ковертите со позиционирање на адресата за да се прикаже низ прозорецот. Овие коверти со врвен квалитет се запечатуваат со навлажлив лепак што се наоѓа на внатрешноста на задниот дел. Ако барате совршен плик за да се издвоите, со бесконечна количина на употреба, 6 x 9 коверти со целосен прозорец за лице се совршен избор и неверојатна вредност. Кликнете на жолтото копче "Додај во количка " сега! Боја : Полноќно црно. Големина : 6 x 9. Количина : 1000/пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата