.

.

Магија Врзива Печат 2.75 Х4 - Зимска Лисица, Пк 2, Маѓепсници

Магија Врзива Печат 2.75 Х4 - Зимска Лисица, Пк 2, Маѓепсници

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

ОВОЈ печат ЗА прицврстување СО 3д обликување е дизајниран да додаде дополнителна длабочина на сликата и повеќе нијанси со едно притискање на печатот. Додадете уште повеќе богатство на слики кога користите обоени моливи и маркери за подобрување на печатената слика. Магии 3д Печат ЗА Прицврстување, 2,75" х 4", Зимска Лисица : ОВОЈ печат ЗА прицврстување СО 3д обликување е дизајниран да додаде дополнителна длабочина на сликата и повеќе нијанси со едно притискање на печатот. Додадете уште повеќе богатство на слики кога користите обоени моливи и маркери за подобрување на печатената слика. Овој пакет содржи еден печат за прицврстување 2-3/4" х 2". Дизајн : Зимска Лисица. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата