.

.

Женски Моден Летен Фустан Без Ракави Оглавник Фустан Без Грб

Женски Моден Летен Фустан Без Ракави Оглавник Фустан Без Грб

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Пол : Женски. Повод : секојдневно, секојдневно. Тип На Шема : Печатење. Стил : слободно време. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, висат или сува. сезона : зима и fall. Добивате : 1 компјутер шема за облекување : . Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 128см/50.39" Должина : 93см/36.61"Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 Биста : 132см/51.97" Должина : 95см/37.40"Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 САД : 8 БИСТА : 136см/53.54" Должина : 97см/38.19"ГОЛЕМИНА : XL ВЕЛИКА британија : 14 Еу : 40 сад : 10 биста : 140cm/55.12" должина : 99cm/38.98"ГОЛЕМИНА : XXL Велика Британија : 16 еу : 42 сад : 12 биста : 144cm/56.69" должина : 101 CM/39.76" можете Да Парови со кардиган за да бидат удобни зимски фустани за жени. Одлично За Божиќна Свадбена Забава, Деверуша, Забава, Роденден, Работа, Празник, Чајна Забава, Вечера, Годишнина, Тематска Забава И Секојдневно Секојдневно. Многу Меко За И Носење. За Секојдневна,летна Плажа,забава,одмор,улична облека, секојдневен Живот. Внимание - Ова Е Кинеска Големина, Ве Молиме Користете Ја Табелата Со Големини Што Ја Понудивме. Предложете Една Големина Нагоре, Ако Случајно Имате Погрешна Големина, Ве Молиме Контактирајте Не И Ние Ќе Ви Ја Обезбедиме Услугата И Замена^^. Вратот на екипажот/v Вратот/чистиот Врат На Срцето Долг Ракав/Божиќен Фустан За Лулашка Без ракави, Имаат Многу Слатки Дезени како Снешковци, Дедо Мраз И Така Натаму.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата