.

.

Длабоко V Фустан Фустан Со Долги Ракави За Женски Женски Секси Дигитален Печатен Долг Фустан V-Врат Со Џебови Фустан Со Долги Ракави Венчаница Со Долги Ракави

Длабоко V Фустан Фустан Со Долги Ракави За Женски Женски Секси Дигитален Печатен Долг Фустан V-Врат Со Џебови Фустан Со Долги

DEN 147.20

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Секси Дигитални Печатени Долг Фустан V-вратот Со Џебови Долг Ракав Фустан Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Овој Печатен Фустан е ПРЕКРАСЕН! Сакајќи ја чипката и колку е удобна! Не пропуштајте го овој фустан. 4.Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Пол : Женски Повод : Забава,Дневен,Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Фустан За Жени Големина На Фустан САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Должина НА Бистата ХХЛ ХХ-Големи 12 16 42 110см/43.31" 64см/25.20" 147см/57.87" Големина : ххл Големина : Хх-Големи Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 110см/43.31" Ракав : 64см/25.20" должина : 147СМ/57.87" МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ. Точно на големината, видете детали во описот. Ласкав фустан - Овој длабок фустан против вратот со шлиц е апсолутно зачудувачки! Совршен за секоја посебна пригода. Ја сакаме нејзината прекрасна широка линија на половината и секси страничен шлиц! Толку лесно се стилизира со вашите омилени додатоци и чевли!. Соодветен стил - овој моден фустан е совршен за концерти, бранчи, одмор, плажа, забава итн. Тоа е толку удобно и трендовски сигурно ќе го занишате каде и да го носите!. Перење-машина за перење со ладна вода препорачува, не белилото, не железо, висат или линија за да се исуши.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата