.

.

Loyisvidion Жени Плус Големина Фустани Дозвола Женска Летна Мода Секси Фустан V-Вратот Печати Голем Замав Фустан Долго Здолниште Сино 10

Loyisvidion Жени Плус Големина Фустани Дозвола Женска Летна Мода Секси Фустан V-Вратот Печати Голем Замав Фустан Долго Здолниште

DEN 124.32

Количината на стоката
Това е достапна

Женски летен моден секси В-вратот печати голем замав фустан долго здолниште Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Цврст Краток Фустан информации За Производот : Сезона : Пролет,Лето,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Облека Должина : Должина На Глуждот : Секојдневна Јака : V-врат : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 x Големина На Фустан За Жени : Големина На С : Мали НАС : 4 Велика Британија : 8 Еу : 34 Биста : 82см/32.28" Половината : 68см/26.77" Должина : 137см/53.94" Ракав : 58см/22.83" . Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 86см/33.86 "Половината : 72см/28.35" Должина : 139см/54.72 "Ракав : 59см/23.23" . Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 90см/35.43 "Половината : 76см/29.92" Должина : 141см/55.51 "Ракав : 60см/23.62". Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 94cm/37.01 "Половината : 80cm/31.50 " Должина : 143cm/56.30" Ракав : 61cm/24.02" . Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 98cm/38.58 "Половината : 84cm/33.07" Должина : 145cm/57.09 "Ракав : 62cm/24.41" Loyisvidion Жени Плус Големина Фустани Дозвола Женска Летна Мода Секси Фустан V-Вратот Печати Голем Замав Фустан Долго Здолниште Сино 10 (XL). Жена Долг Фустан Дозвола Подthing 10 Облека. Жените Плус Големина Фустани Дозвола. Дами Плус Големина Фустани Дозвола 5 5. Жените Дозвола Краток Ракав Фустани.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата