.

.

Стабилни Џемпери За Жени Трендовски Женски Лабав Обичен Каот Печатени Три Четвртини Ракави Разгорени Ракави Копче Кардиган Јакна Сина

Стабилни Џемпери За Жени Трендовски Женски Лабав Обичен Каот Печатени Три Четвртини Ракави Разгорени Ракави Копче Кардиган Јакна

DEN 214.08

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Лабава Секојдневна Каот Печатена Три Четвртина Ракав Разгорена Ракав Копче Кардиган Јакна лесна и стилска надворешна облека со рамен дизајн е изработена од висококвалитетна мека ткаенина. Кул дизајн, секојдневен долг ракав, лесен капут, секојдневно секојдневно палто . Дневната тенка и шарена јакна за трчање јога погодна за млади девојки е многу погодна за јога, Пилатес, џогирање, трчање, на отворено, улица, училиште, канцеларија, работа, патување, забава и фестивал за враќање дома. Тие се исто така совршени и достапни подароци за вашето семејство, пријатели, девојки и сестри. Женска дневна облека во пролет, лето, aut.Кул за носење сезона : сезони пол : женска пригода : слободно време, забава, плажа материјал : Тип На шема На земја : Шаховски Стил : секојдневна должина на ракавот : 3/4 Должина На Ракавот : Општо : Одговара на големината Како да се мие : Рачно перење во ладна вода, миење раце или миење машини што добивте : 1 ЕЕЗ женски coat Size Bust Shoulder Sleeve Lengths92cm/36.22"39cm/15.35"45cm/17.72"69cm/27.17"M98cm/38.58"40cm/15.75"46cm/18.11"70cm/27.56"L104cm/40.94"41cm/16.14"47cm/18.50"71cm/27.95"XL110cm/43.31"42cm/16.54"48cm/18.90"72cm/28.35"XXL116cm/45.67"43cm/16.93"49cm/19.29"73cm/28.74"XXXL122cm/48.03"44cm/17.32"50cm/19.69"74cm/29.13" Size : SBust : 92cm/36.22"Shoulder : 39cm/15.35"Sleeve : 45cm/17.72"Length : 69cm/27.17"Size : MBust : 98cm/38.58"Shoulder : 40cm/15.75"Sleeve : 46cm/18.11"Length : 70cm/27.56"Size : LBust : 104cm/40.94"Shoulder : 41cm/16.14"Sleeve : 47cm/18.50"Length : 71cm/27.95"Size : XLBust : 110cm/43.31"Shoulder : 42cm/16.54"Sleeve : 48cm/18.90"Length : 72cm/28.35"Size : XXLBust : 116cm/45.67"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 49cm/19.29"Length : 73cm/28.74"Size : XXXLBust : 122cm/48.03"Shoulder : 44cm/17.32"Sleeve : 50cm/19.69"Length : 74cm/29.13" Табела Со Големини : + Стилски Карактеристики€ ова лето лесните кардигани за жени имаат елегантна шуплива текстура, чаршаф со копчиња, 3/4 ракави, V-врат, ребрести манжетни и полите. Прикажува симпатичен дизајн на капчиња и е изработен од висококвалитетна, мека и удобна плетена ткаенина. Лесен, умерено еластичен и отпорен на деформација. ●Елегантен Дизајн● предниот дел на летниот џемпер за кревање раменици е украсен со шармантна шема на капчиња. Може да се пофали со уникатен дизајн на исечоци на целото тело и ласкави 3/32 ракави. Широкиот ребрест полите ја нагласува линијата на половината и го издолжува долниот дел од телото, додавајќи ја неговата привлечност. `+Прилики оваа мека капчиња кардиган џемпери е погодна за различни прилики, вклучувајќи канцеларија, работа, училиште, партии, датуми, одмори, свадби, и црковни настани. Може без напор да премине помеѓу секојдневни и поформални поставки. ●Совпаѓањето на кардиган е удобно и разноврсно да се оди со ништо. Може да работи совршено со фармерки или хеланки. Можете исто така да ја обложите оваа женска јакна преку резервоар, врв без ракави, Маица за лесен изглед на облекување или да ја носите како болеро кревање раменици над фустан. Машинско перење со вреќа за перење во нежен циклус, рачно миење со ладна вода, закачување за сушење, не белење. препорачајте миење одделно од светлосна боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата