.

.

Нема граници за маички за мажи и големи мажи, 2-пакет

Нема граници за маички за мажи и големи мажи, 2-пакет

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вашите секојдневни основи добиваат ажурирање со оваа две пакувања на маички маици од без граници. Со измиена ткаенина и измиена ткаенина на тренд на тренд, овие машки маички имаат мек и опуштен изглед. Доаѓајќи во удобен дво-пакет, преголемите мачки на овие мажи лесно се спаруваат со фармерките, џогерите и шорцевите за изглед подготвен за викенд или стил на дневна. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Преголема, опуштена вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж. Мажите преголеми маици со кратки ракави од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата