.

.

Ханес Машки И Големи Машки Модален Трибленд Маичка Со Кратки Ракави, До Големина 3XL

Ханес Машки И Големи Машки Модален Трибленд Маичка Со Кратки Ракави, До Големина 3XL

DEN 262.24

Количината на стоката
Това е достапна

Чувството е верување. Оваа супер мека модална мешавина е 2 пати помека од памукот и достапна во модни бои. 4.5-мл. маичката од дрес е изработена со супер мек модален, исчешлан, памук и полиестер со прстен за луксузно вклопување. Современо вклопување. Странично зашиени со детали за бод. Премиум засилена врзана јака. Ознака на вратот за солза за дополнителна удобност. Достапно во различни бои. Ханес-Нов IWPF-Мажи-Модална Трибленд Маица Со Кратки Ракави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата