.

.

Менс 4. оз. Мек Стил Маица Пакет

Менс 4. оз. Мек Стил Маица Пакет

DEN 817.92

Количината на стоката
Това е достапна

100% памук со пре-пункционен прстен; Темна Хедер, Хедер Ирска Зелена, Хедер Воена Зелена се 65/35 памучна Поли; Хедер Морнарица, Хедер Портокал, Хедер Виолетова, Хедер Ројал -65/35 памучна поли; Античка Цреша Црвена, Античка Хеликонија, Антички Сафир и Спортско Сиво се 90/10; плетена јака со ребра; зашиени ракави со двојна игла и дното полите; снимено вратот и рамената; гилдан менс 4.5 Мл. Мек Стил Маица 10 Пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата