.

.

Лилгиј Жените Обични Печатени Долги Ракави Јака надолу кардиган Блуза Блузи Зимски Мода

Лилгиј Жените Обични Печатени Долги Ракави Јака надолу кардиган Блуза Блузи Зимски Мода

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Почитуван Клиент, добредојдовте во Лилгиј. Се надевам дека ќе имате добар шопинг!. Бренд : Лилгиј. Лилгиј е професионален моден бренд кој се фокусира на модната женска облека, која може да ги задоволи реалните потреби за мода и пристојна мода. Напредокот и растот продолжуваат преку органски развој и стекнување. Сега сме еден од трите најголеми креатори и добавувачи На Ноќта на Вештерките во светот,кој се продава на секој континент освен На Антарктикот. Со нашиот посветен и талентиран тим, со нетрпение очекуваме нови случувања во годините што следат. Една од нашите корпоративни мантри е " ние секогаш ги правиме работите на вториот најдобар начин.", што значи, секогаш има простор за подобрување во сите оддели во компанијата. Оваа упорност, во комбинација со иновациите, го прави Лилгиј многу почитуван лидер во нашата индустрија. Добредојдовте да купите промотивни производи, производи од црниот петок, производи за ноќта на вештерките, божиќни производи, производи за денот на благодарноста, продажба на дозвола.Лилгиуј Жени Обични Печатени Долги Ракави Јака надолу Кардиган Блуза Врвот Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 53см/20.87 " Должина : 70см/27.56". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 54см/21.26 " Должина : 71см/27.95". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 55см/21.65 " Должина : 72см/28.35". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 56см/22.05 " Должина : 73см/28.74". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 126см/49.61 "Ракав : 57см/22.44" Должина : 74см/29.13 " изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне. Носењето на оваа облека ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. Нов изглед, Ново ти!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата