.

.

Sdjma Женски V-Вратот Кратки Ракави Ноќта На Вештерките Печатени Шема Повик Блузи Блуза Печатење Кошула

Sdjma Женски V-Вратот Кратки Ракави Ноќта На Вештерките Печатени Шема Повик Блузи Блуза Печатење Кошула

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Женски V-Вратот Кратки Ракави Ноќта На Вештерките Печатени Шема Повик Блузи Блуза Печатење Shirt Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. 3.It ќе биде совршено за спарување со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за сите сезони. 4.Одлично за дома и излегување, Секојдневно, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење. Сезона : Пролет Лето Aut Винтерген : Женоказија : Мода, Дневен Материјал : Должина На Полиестерблуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Обичностизизирањеусукеубустслав На Рамената Должина Панталони Length XXLXX-Large121642129cm/50.79"29cm/11.42"52cm/20.47"81cm/31.89"57cm/22.44"Size : XXLSize : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 129cm/50.79"sleeve : 29cm/11.42"Shoulder : 52cm/20.47"Должина На Врвот : 81см/31.89" Должина На Панталони : 57см/22.44 " Измиени. Мека и Лесна. Удобно и разноврсно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата