.

.

Женски Моден Секојдневен Долг Ракав Цврст Пуловер Со Качулка Со Качулка Со Качулка

Женски Моден Секојдневен Долг Ракав Цврст Пуловер Со Качулка Со Качулка Со Качулка

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 48см/18,90" Ракав : 57см/22,44" Должина : 71см/27,95"Големина : М Биста : 116см/45,67" Рамо : 49,5 см/19,49" Ракав : 58см/22,83" Должина : 72см/28,35"Големина : Л биста : 122см/48.03" рамо : 51см/20.08" ракав : 59см/23.23" должина : 73см/28.74"големина : xl Биста : 128см/50.39" рамо : 52.5 см/20.67" ракав : 60см/23.62" должина : 74см/29.13"големина : Xxl биста : 134см/52.76" рамо : 54см/21.26" ракав : 61см/24.02" должина : 75см/29.53"големина : хххл Биста : 140см/55.12" Рамо : 55.5 см/21.85" Ракав : 62см/24.41" Должина : 76см/29.92"опис дебелина : стандардна прилика : слободно време,4. [Прилика] : Женските модерни кошули се погодни за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излегување, собирање, дома и секојдневно носење тип : Еднобојна ќе добиете : 1 парче женски Качулкаст стил : секојдневна и сексилонга : редовен краток ракавгендер : Женски5. Перење и нега : Измијте и исушете со ладна вода. Не користете претерано висока температура на водата за време на чистењето за да избегнете избледување. Различни монитори може да имаат мали разлики во бојата кога се гледаат. Ве молиме, не размислувајте за методот на чистење : измијте ги рацете во ладна вода, закачете или исушете 3. [Појавување] : Спарете со тесни панталони, јакни, фармерки, каприс, панталони или здолништа во пролет или лето за да бидете поелегантни и женствени1. [Ткаенина] : висококвалитетни имитациони памучни кратки ракави, целокупната ткаенина за облека е дише и еластична, многу мека и удобна, многу мазна за кожата и многу удобна за носење во текот на целиот денматеријал : Полиестер, Спандекс2. [Дизајн] : Женска кошула, фустан, лежерен врв, дизајн на тркалезен врат, лабаво вклопување и удобен материјал за СОВПАЃАЊЕ : оваа секојдневна качулка за пуловер е идеален додаток на вашата гардероба. Шик стоечка вратоврска со прилагодлива скриена врвка за влечење го одржува вратот потопол. Дизајнот на патент на висококвалитетниот патент го прави изгледот помодерен. Уште повеќе, совршената боја ќе работи со сите дна и чевли и никогаш нема да излезе од мода. голема вредност. Применливи прилики : погоден за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, aut и зима. ●Совет : ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. Сите други прашања, ве молиме слободно контактирајте не.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата