.

.

Ј2К Модни Фармерки За Жени Копче Висок Половината Џеб Еластична Дупка Фармерки Панталони Лабава Тексас Панталони Улична Облека Сина 12

Ј2К Модни Фармерки За Жени Копче Висок Половината Џеб Еластична Дупка Фармерки Панталони Лабава Тексас Панталони Улична Облека

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Персонализирајте го вашиот изглед со додатоци за да одговараат на секој настан. Ова доаѓа во лесен материјал што дише и ве одржува свежи и без пот во топло време. Ве молиме разберете дека може да има грешка од 1-3 см поради рачно мерење. (Сите мерења се во сантиметри, имајте предвид дека 1 см = 0,39 инчи, 1 инч = 2,54 см) П1 : Дали е иста боја како на сликата?А1 : се трудиме најдобро да направиме бојата е иста со нашата облека, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Направени за да ви овозможат да се движите слободно и удобно, овие издржливи долни делови ќе траат низ повеќе перења и абење многу години по линијата. Можностите за стилизирање на овие разноврсни панталони се бесконечни!. Без разлика каде одите, ќе изгледате модерно во овие прилично печатени палацо панталони.Висат на dry Q4 : колку време обично трае за испорака?А4 : Обично, Може да се достави на вашата адреса во рок од 7-15 дена, доколку ви требаат побрзо, можете да потрошите повеќе испорака за да го забрзате процесот. Можеби нема да можеме да го направиме секој производ совршен, но ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас.Ви благодариме за разбирањето. Ве молиме споредете ја деталната големина со вашата големина пред купувањето! (Ве молиме погледнете ги големини во нашите слики за да го направите вашето купување)2. Боите може малку да се разликуваат во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата