.

.

njshnmn Женски Фармерки Се Протега За Слаби Фармерки панталони жени паѓаат мода

njshnmn Женски Фармерки Се Протега За Слаби Фармерки панталони жени паѓаат мода

DEN 661.44

Количината на стоката
Това е достапна

Посегнете по овие женски кривини-гушкање плус големина џегинг за вашиот секојдневен изглед. Овие женски џегинг со плус големина имаат Класичен дизајн со еластичен појас за максимална удобност. Изгледот на овие џеги со плус големина е фантастичен! Погледнете ја нашата линија на женски џегинг со плус големина барајќи го нашиот бренд. Разновидноста на дизајнот е широка и ги вклучува нашите ексклузивни потресени џеги со мустаќи и излитени рабови, или само барајте нешто пообично како нашите обични Џеги со плус големина за жени со неволја во темни миења. Без оглед на вашиот избор на жени плус големина џегинг, го имаме. НАЈСЕКСИ ЖЕНСКИ ФАРМЕРКИ : дали барате пар женски тексас панталони кои ќе ги подобрат и покажат вашите чизми?njshnmn специјално ги дизајнираше овие слаби фармерки во колумбиски стил за оние жени кои имаат бразилски клошар, како и за оние жени кои сакаат да направат задникот да изгледа позаоблен и поработен. Секогаш кога ќе ги носите овие фармерки со висок / низок струк, вашата силуета ќе изгледа посекси од кога било! Обликување, слабеење, подигнување, растеглив контурен шик изглед. СЛАБИ ФАРМЕРКИ СО ЦЕЛОСНА ДОЛЖИНА : нашите фармерки за истегнување имаат слаб пресек на ногата, така што тие се опремени и совршено ќе ја прегрнат секоја кривина на нозете и половината. Благодарение на нивниот тесен, но удобен дизајн, овие јуниори / фармерки за облека со плус големина за жени може да се носат со секаков вид чевли - високи потпетици, патики, платформа, рамни чевли, високи и чизми до глуждот. И бидејќи тие се со целосна должина, фармерките со висок / низок струк njshnmn нема да направат вашите нозе да изгледаат пократки. Напротив, нозете ќе изгледаат послаби. УНИКАТНА МЕШАВИНА ОД ТКАЕНИНА : Овде во njshnmn користевме ткаенини со врвен квалитет со цел да создадеме мешавина што дише, растеглива и удобна. Поконкретно, нашите меки фармерки во колумбиски стил се направени со најдобрите материјали. Откако ќе ги носите, нема да сакате да ги соблечете! Освен удобна, оваа ткаенина е исто така издржлива, така што може да се измие и никогаш нема да ја изгуби својата мекост, еластичност и дизајн на склекови. НОСЕТЕ ГИ ОД УТРО ДО ВЕЧЕР : овие супер слаби фармерки за жени може да се носат во секој час од денот и може да се совпаднат со кој било врв што го сакате! Дали сакате да бидете лежерни? Само носете Маица или дуксер одозгора. Сакаш да излезеш? Носете убав врв и додадете додатоци? Дали имате професионален состанок? Носете кошула или блејзер одозгора. Со други зборови, со овие стилски женски тексас панталони можете да креирате повеќе тимови и комбинации! Ласкава облека за вашите чизми. 4 КОПЧИЊА НА ШИРОК ПОЈАС ** МЕТАЛЕН ВЕЗ НА ШИРОК ПОЈАС ** ИМИТАЦИЈА ПРЕДНИ ЏЕБОВИ ** БЕЗ ЗАДНИ ЏЕБОВИ * * ОВИЕ ЗДЕБЕЛЕНИ ЖЕНСКИ ФАРМЕРКИ го прават вашиот задник заоблен, пополн, позаоблен и поцврст со убава поддршка за засилување. Слаби Фармерки За Жени Плус Големина/Слаби Фармерки За Жени Со Висок Струк.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата