.

.

Без граници јуниори од 90 -тите фармерки

Без граници јуниори од 90 -тите фармерки

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

90 -тите години се вратија! Без никакви фармерки на момчињата на границите не се кул, ретро-инспирирано враќање за вашата колекција на тексас со своето опуштено момче. Изработени во удобна ткаенина од памук, овие фармерки на момчиња се карактеризираат со привлечност и лесно се спаруваат со омилената мета, врвна или качулка за целосен изглед на ладен изглед за време на викендите и пошироко. Исклучиво на. Материјал : 98,5% памук/1,5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 7. одговара : момче одговара. Подигнување и инсејм : среден пораст; 29 ”inseam. Затворање : Затворање на летање на копчињата. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : јамки на ременот; истегнат тексас; потресено детали; сурови полите. Дечко на јуниорите од фармерки од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата