.

.

Женски Секојдневен Фустан Еднобоен Долг Ракав Кружен Врат Тенок Фит Домашен Долг Фустан

Женски Секојдневен Фустан Еднобоен Долг Ракав Кружен Врат Тенок Фит Домашен Долг Фустан

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Обичен Фустан Еднобоен Долг Ракав Кружен Врат Тенок Фит Дома Долг Фустан. Големина(см)tttttt T T. XSt Length : t134t Bust : t65-84пресврт : t55-64t Hips : t75-90. St Length : t135t Bust : t69-88пресврт : t59-68t Hips : t79-94. Мt Length : t136t Bust : t73-92пресврт : t63-72t Hips : t83-98. Lt Length : t137t Bust : t77-96пресврт : t67-76t Hips : t87-102. XLt Length : t138t Bust : t81-100пресврт : t71-80t Hips : t91-106. XXLt Length : t139t Bust : t85-104пресврт : t75-85t Hips : t95-110. Големина (инчи)ttttt T T T. XSt Length : t52, 76 t Bust : t25, 59-33, 07пресврт : t21, 65-25, 2t Hips : t29, 53-35, 43. St Length : t53. 15 t Bust : t27. 17-34. 65пресврт : t23. 23-26. 77t Hips : t31. 1-37. 01. Мt Length : t53, 54 t Bust : t28, 74-36, 22пресврт : t24, 8-28, 35t Hips : t32, 68-38, 58. Lt Length : t53, 94 t Bust : t30, 31-37, 8пресврт : t26, 38-29, 92t Hips : t34, 25-40, 16. XLt Length : t54. 33 t Bust : t31, 89-39, 37пресврт : t27, 95-31, 5t Hips : t35, 83-41, 73. XXLt Length : t54. 72 t Bust : t33. 46-40. 94пресврт : t29. 53-33. 46t Hips : t37. 4-43. 31. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3.Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Материјал : Полиестер. Пол : Жени. Видови : Фустан. Стил : Мода. Ракав : Долг Ракав . Вратот : Круг Вратот. Стил На Шема : Цврст. Боја : Црна, Розова, Кафеава, Сива, Сина. Големина : XS/S/M/L/XL/XXL. Содржина На Пакетот : . 1 Х Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Полиестер, изработен од висококвалитетен материјал, мек, пријателски за кожата, издржлив, тестиран за безбедност, не содржи штетни материи и не му штети на телото. Карактеристики : женски секојдневен фустан, едноставна цврста боја, долги ракави, дизајн на тркалезен врат, тенок фит, совршен за покажување на вашата привлечна фигура, долг домашен фустан. Кроење : уникатниот крој на фустанот е ergономски и уникатно изработен, покажувајќи ласкава фигура, без вишок конец и добро осмислени детали. Повод : фустанот е погоден за секојдневно слободно време, работа, патување на отворено, фотосесија, одмор, плажа, патување, забава и други прилики. Големина : имаме XS/S/M/L/XL/XXL, големината на нашата облека е релативно стандардна, можете да се повикате на нашата дадена табела со големини за да нарачате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата