.

.

Фустани за жени Со Цврста Боја Фустан Со Долги Ракави Секојдневен Фустан Трендовски Елегантен Коктел Фустан

Фустани за жени Со Цврста Боја Фустан Со Долги Ракави Секојдневен Фустан Трендовски Елегантен Коктел Фустан

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

ЖЕНСКИТЕ кошули БРКЕВИ доаѓаат во широк спектар на стилови. Можете лесно да изберете една за да ја спарите со вашите омилени фармерки, хеланки или шорцеви. Овие грпахични маици со вратот на екипажот ќе додадат прскање боја на есенските денови. Класична и едноставна, КОШУЛА БРКЕВИ е нешто што секој треба во својата гардероба, направена од мек материјал, одржувајќи ве удобно и мода во текот на целиот ден. Има опуштено вклопување,што е идеална опција за fall, пролет, зима. Инструкции за перење И Совети За Големина : Машина за перење/Рачно перење со слични бои, со ладна вода, не пеглана или избелена на висока температура. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата лево пред да ја поставите вашата нарачка. Есенска Облека За Жени 2022 Година. Удобна Ткаенина : Овој Фустан Е Изработен Од Висококвалитетен Полиестер, Меката Ткаенина Го Прави Удобен За Носење На Секој Настан Додека Ве Прави Да Изгледате Прекрасно!. Соодветен Стил : Можете Да Го Облечете Со Високи Потпетици, Пенливи Накит, Чанти За Свечени Прилики. Спарувањето Со Патики Само За Дружење Со Пријателите Е Исто Така Одличен Избор За Вас. Може Да Го Носи Сам Во Пролет И Лето, И Палто И Јакна Ќе Биде Идеален Натпревар Во Fall И Зима. Покажете Го Вашиот Шик И Моден Стил. Повод : Овој Фустан Одговара За Забава, Клуб, Враќање Дома, Работа, Канцеларија, Ноќно Излегување, Коктел, Вечера, Вечер Или Какви Било Други Свечени Прилики. Водич за големина : нашата големина Се Азиски Големини, а не стандардна големина НА САД, која е многу помала од големината НА САД. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Таму можеби 1-3 см отстапување во различни големини.Една или две големини нагоре предложени. Нашата Услуга : Фокусирајте се На задоволството на купувачот,слободно испратете ни е-пошта ако имате какви било прашања пред или по купувањето и ние ќе ви се вратиме во рок од 12 часа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата