.

.

Капрезе Дами Ревер Вратот Кошули Повик Копче Надолу Врвови Канцеларија Туника Кошула Џеб Блуза

Капрезе Дами Ревер Вратот Кошули Повик Копче Надолу Врвови Канцеларија Туника Кошула Џеб Блуза

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Врвови Со Кратки Ракави, Женска Канцелариска Блуза, Женски Еднобојни Кошули Тип На Шема : Цврста Боја : Бела, Сина, Црна, Бела, Розова, Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестерско Памучно Деколте : Должина На Ревер : Должина На Ракавот На Колкот : Кратко Сезона на ракави : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестерски Памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Кошули се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Основна Кошула За Гардероба.2. Дизајн : Секојдневна И Елегантна Кошула. Основниот Дизајн На Вратот на Реверот и Кратките Ракави Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата.3. Карактеристика : женската секојдневна кошула доаѓа со дизајн на вратот на ревер, краток ракав, копчиња, носете ги летните кошули и покажете го вашиот шармантен изглед4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Кошула (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Врвови За Летни Ролни, Женски Секси Блуза За Вратот На Ревер, Женски Маици со Еднобојна Боја. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Секси V Вратот И Вратот На Реверот Прави Да Изгледате Уникатно и Шармантно во Толпата. Дизајн-Женски Лабави Летни Врвови, Блуза Со Маица Со Јака Со Ревер,Секојдневни Кошули Со Копчиња Со Кратки Ракави, трендовски и Шик. Повод - Ова Лето Блузи Е Погодна За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување. Натпревар - Оваа Блуза Со Врвови На Вратот V Е Доволно Лесна и Доволно Убава за Носење Со Симпатичен Ѓердан со Панталони или Здолниште Во Летните Месеци. Тоа Може Да Биде Облечен Или Носи Повеќе Случајно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата