.

.

Женски Врвови Тркалезно Деколте Женска Блуза Модни Графички Принтови Маици Со Кратки Ракави Летна Туника ВИОЛЕТОВА XL

Женски Врвови Тркалезно Деколте Женска Блуза Модни Графички Принтови Маици Со Кратки Ракави Летна Туника ВИОЛЕТОВА XL

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Вашите секојдневни основи добиваат ажурирање со оваа стилска Маица. Информации за производот : . - Пол : Мажи. - Материјал : 80% Полиестер,10% Спандекс, 10% Памук-Земја На Потекло : Увезена. - Сезона : Пролет, Лето, Aut. - Повод : Секојдневен, Патување, Одмор, На Отворено, Шопинг, Запознавање, Ноќно Излегување, Забава, Роденден. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Пакетот вклучува : 283 Кошула-Одговара : опуштено вклопување. - Ракави : Краток Ракав. -Тип на јака : Тркалезно Деколте : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Рамо : 40см/15.75" Должина : 63см/24.80" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Рамо : 43см/16.93" Должина : 69см/27.17" Големина : Л : 8 велика британија : 12 Еу : 38 Биста : 100СМ/39.37" Рамо : 46см/18.11" Должина : 71см/27.95" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 104СМ/40.94" рамо : 48см/18.90" должина : 72см/28.35" големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 Биста : 108см/42.52" РАМО : 51см/20.08" должина : 75см/29.53" големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 Биста : 112СМ/44.09" рамо : 53см/20.87" должина : 76см/29.92" ① "Материјал" : 80% полиестер,10% Спандекс 10% Памук.Моден стил,удобен. ●"НАТПРЕВАР" : Одлично оди со шорцеви, фармерки, хеланки, спортски панталони или здолништа. Мода за спарување со очила за сонце, ѓердан или појас. Тоа е лесно да се сакаат сите сезони. "ПРИЛИКА" : Овие Женски Врвови Се Одлични За Секојдневниот Живот / Домашна Облека / Пижами Шорцеви / Трчање / Џогер / Јога / Плажа /Училиште /Секојдневна Облека / Викенд / Забава / Одмор / Одмор.Одговараат За Лето и Пролет. "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме проверете ги големините на деталите на сликата на табелата со големини (не водичот За Големина) пред да ја купите!. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : женски внек маици краток ракав; женски кошули со краток ракав внек лабава лежерна маичка за маици; врв на ракавот внек и краток сет; машки маици со кратки ракави; маици со кратки ракави за жени; блуза со кратки ракави; женска кошула со кратки ракави; кошули за жени; маици со кратки ракави за жени; блузи со кратки ракави за жени; женски Кошули краток ракав; женски кошули со кратки ракави; блуза со кратки ракави; женска блуза со кратки ракави; женски блузи; блузи со кратки ракави; кошули со долги ракави за жени;.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата