.

.

Белата Марка Женски Краток Ракав Цветни Пижами Во Собата

Белата Марка Женски Краток Ракав Цветни Пижами Во Собата

DEN 239.68

Количината на стоката
Това е достапна

Белата Марка Женскиот Комплет За Цветни Пижами Со Кратки Ракави ќе го направи спиењето попријатно и посонувачко од кога било. Овој прекрасен дводелен комплет вклучува копче со кратки ракави нагоре со еден преден џеб и соодветни шорцеви кои се опремени со еластичен појас. Направено од лесна, мека ткаенина која е и мазна и удобна. Комплетот За Цветни Пижами Со Кратки Ракави На Белата Марка е достапен во различни прекрасни отпечатоци од цвеќиња, обезбедувајќи да останете стилски додека спиете. Копче За Кратки Ракави Нагоре. кратки пижами дното. Врвот има еден џеб на градите. Еластична лента за половината на панталоните. 2 Парче Во Собата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата