.

.

Без граници јуниори го уништија фустанот за зачувување

Без граници јуниори го уништија фустанот за зачувување

DEN 283.04

Количината на стоката
Това е достапна

Планирајте ден на забава на сонце! Ова без граници што го уништија фустанот за застој е совршена трендовски вклопување за летен ден надвор. Одликувајќи се со централен преден дел и вратоврски на вратот, овој фустан вклучува три нивоа на шутли за супер флерт изглед. Двојка со вашите омилени сандали за стилски изглед. Само на. Материјал : 99% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 и носи големина S. одговара : опремена; А-линија. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : прилагодлива вратоврска за застој; обликувани чаши од градник; Ширед биста со централен преден пресек; здолниште со тројно ниво; наредени. Жените го издвоија фустанот за зачувување од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата