.

.

Девојки од Capezio Camisole Памук танц и гимнастика фустан, големини

Девојки од Capezio Camisole Памук танц и гимнастика фустан, големини

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Најслаткиот фустан од камизол со прицврстено здолниште што тече без напор. Камизолските ленти формираат "v " во задниот дел за да се спречат лентите да се лизгаат од рамената. Приложеното здолниште со шифон има високо-ниско ниво и е двојно слоевито. Целосно предна обложена со балетска линија за нозе. Ткаенина : 90% памук, 10% Lycra® Spandex. Здолниште : 100% полиестер шифон здолниште. Шифонското здолниште има високо-ниско ниво и е двојно слоевит. Целосно предно поставено. Линија на балетски нозе. Ремените формираат „V“ во задниот дел за да спречат ремени да се лизгаат од рамената.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата