.

.

Облека за удобност, женски вклопување и пламен миди без ракав фустан со детали за џеб

Облека за удобност, женски вклопување и пламен миди без ракав фустан со детали за џеб

DEN 351.68

Количината на стоката
Това е достапна

Совршено за секоја пригода, овој ласкав фустан носи ретро вибрации, додека сè уште останува шик и модерен. V вратот, џебовите, тенок фит половината и мекото разгорување на хемлин се идеална мешавина на убавина и алатка. Лесно е да се носи само по себе за време на потоплите месеци и за положување во постудените месеци, овој фустан е безвременски мора да има парче. , R0136181 направен во САД направен во САД 24/7 Удобност облека за жени, вклопување и распрскувачки фустан без ракави со детали од џеб.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата