.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара, фустан за империја на очните капаци

Фармерки со Софија од Софија Вергара, фустан за империја на очните капаци

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Лесно е да се види како фустан како фустанот за црево на империја на очите на Софија Вергара може да стане ваш нов фустан за секој настан. Овој модерен фустан на империја-половиот фустан со талент во стилот на Бриџтон има романтични детали за очите и ракави со блузони со должина на лактот. Заврши со удобна постава за сезонски стил. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Más Claro Composible. El vetido de corte imperio con ojales de sofia vergara puede convertirse en tu nuevo vetido prefido para cualquier ocasión. Este moderno vestido con cintura de corte imperio y acampanado estilo Bridgeton presenta románticos detalles de ojales, manga ancha larga hasta el codo y un cómodo forro para un estilo atemporal. Ексклузивен en. Материјал : тело : 60% рајон/40% полиестер; Везење и постава : 100% полиестер/cuerpo : 60% Rayón, 40% полиестер; Бордадо и Форро : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 'и носи големина S/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y Viste Una Talla Pequeña „S“. Fit : Опуштено/Тале Холгадо. Должина : 49 ’од центарот наназад/49ʺ desde el centro de la parte posterior. Деколте : V-Neck/Cuello En V. Затворање : Стил на пуловер/Pulóver Pulóver. Ракави : ракави со блусон со должина на лактот со еластични манжетни/манга anka larga hasta el codo con con puños alásticos. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : Кросовер фронт; империја цвест; мека, еластична на грб; детали за очите; наредени/Френте Крузадо; Корте Империо; parte posterior suave y elástica; Detalle de ojales en toda la prenda; Кон Форро. Облека за империја на женските око од фармерките на Софија Вергара. Земете го од самата Софиа : „Обидот за нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата