.

.

Време и време на женскиот запрена макси фустан

Време и време на женскиот запрена макси фустан

DEN 246.40

Количината на стоката
Това е достапна

Се возбудува! Време е за сончеви денови, потопло време и поубав изглед. Макси фустан на „Time и Tru's Halter“ е дека флертниот, проток дизајн кој нуди шик стил и безгрижен став. Подложен полите и половината за влечење додаваат женски допир на овој кул фустан за зачувување. Додадете пар сандали и лесно како што сте подготвени за денот. Само на. Материјал : 100% лиоцел. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : макси фустан; Долги 50 ”од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : деколте за зачувување со шутли и вратоврска; влечење на половината; Ниво на полите; нелиран. Halter Maxi фустан за жени од време и Tru.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата