.

Овој разноврсен макси фустан е едноставен, елегантен и трендовски Лесно за стилизирање нагоре или надо�

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на слик�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Фустан Од Туника, Женски Миди Фустан,Женски Летен Фустан, Сарафан На �

Забелешка!!!Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И На

Рачно миење ладно, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно.73"Length : 137cm / 53.Пол : Жени1

Печатењепријатнопадне лето И Пролетженски Обични Фустани За Жени Летна Забава Секојдневни Фустани За �

Големина : С Биста : 100см / 39,37" Ракав : 19,5 см / 7,68" Рамо : 36см / 14,17" Должина : 73см / 28,74"Големина : М Биста : 104см / 40,

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Пролетен Е�

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 86см / 33.86" Половината : 6272см / 24.41"28.35" Ракав : 60см / 23.62" Должина : 160см / 62.99" Голе

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 8488см / 33,0734,65" Половината : 70см / 27,56" Ракав : 16см / 6,30" Долж

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Стилскио�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Макси Фустан На Вратот На Екипажот, Фустан Со Резервоар Без Ракави, Се

Направено со спектакуларна едноставност, овој елегантен плус големина Макси пренесува елеганција и уб�

Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Нашата Продавница.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ни

Оваа ткаенина За Макси Фустан со Долги Ракави е супер мека, еластична и лесна.Екипажот Вратот Трендовск�

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Летен Сарафан, Етнички Фустан, Долг Фустан, Фустани За Забави, Клупс

Забелешка!!!Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И На

Дијанли Плус Големина Летни Фустани Квадратни Макси Без Ракави Макси Обични Летни Фустани Мода Бодикон

преголеми маици графички гроздобер y2k топ гроздобер бенд tee женска фланелна кошула преголем кариран фус

Женски ВВратот повик плисирани копче еднобојна краток ракави фустан Материјал : Најлон, Спандекс Боја :

Екусн Женски Летен Лабав Ѕвезден Крпеница Во Боја Печатен Фустан Без Ракави Со Големи Лулашки Со џебни �

Воведување на нашиот неверојатен нов фустан кој сигурно ќе ги сврти главите и ќе направи да се чувствув�

Женски Секојдневни Фустани Печатени Фустани Летни Фустани Печатени Плисирани Миди Фустани Со Тркалезе

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот Без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и

Големина : Големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА / САД.ако вашата стандардна гол�

Големина(см)ttttttt TT Tdress Должина : t150 t Bust : t86 пресврт : t70 tsleve : t40 М Tdress Должина : t152 t Bust : t91 пресврт : t75 tsleve : t40 L

Класичните Детали Опремени Со Сечење Ја Ласкаат Вашата Силуета.Ако Барате Совршени Подароци / Подароц�

Широките и преголеми фустани се удобни и слатки, додека фустаните со боди и тенок фитинг се секси и ласк�

Kscykkkd Женски Клиренс Градиент Екипажот Вратот Ракави Макси Фустани Лето Долги Фустани Ве молиме, Не Сам�

Сега е можно да се биде стилски и удобен во исто време! Едноставно стилски женски макси фустан со долг ра

Големина(см)tttttt TTtops Должина : t40t Bust : t97пресврт : t65 Tskirt Должина : t101 М t Tops Должина : t41t Bust : t101пресврт : t69 Tskirt �

Оваа макси Фустан ткаенина Со 3 / 4 Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и прол�

Сега е можно да се биде стилски и удобен во исто време! Едноставно стилски плус големина макси фустан е н

Кога обичните едноставно нема да сторат, посегнете по макси фустан на Софија Вергара и подгответе се да

Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 32 Биста : 92см / 36.22" Половината : 6676см

00" Големина : L Биста : 100см / 39 црвен кадифен фустан бургундски фустан за свадбена деловна облека цветни ф�

Тип На Ставка : Цврсти Макси Фустани Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Должина На Полиестерск�