.

.

Подарок за полски подароци од Дизни принцеза, искра, кора, компјутер

Подарок за полски подароци од Дизни принцеза, искра, кора, компјутер

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Децата ќе сакаат да ги покажат ноктите со прилично-како-привремени со дизни принцезата принцезата од 18-парчиња кора од лушпа за нокти Подароци. Овој шарен полски сет вклучува 15 шишиња лак за нокти и во формули за сјај и крем плус два растојанија на пети и датотека за нокти. Овој лак за нокти лесно се бои, а потоа се изнервира за лесно отстранување - не е потребен суров отстранувач на лак за нокти! Секое шише е на врвот со омилен лик на принцезата Дизни, вклучувајќи ги Пепелашка, Бел, Ариел, Тијана, Јасмин и многу повеќе. Подарокот за ползи на ноктите на Дизни Принцеза од 18 парчиња Подароци за нокти им дава на децата часови на забава и време на игра, и прави одличен подарок. Сетот вклучува 15 0,09-FL. Оз. Шишиња со лак за нокти, 2 розови сјајни пети растојанија и датотека за нокти. Шишињата се карактеризираат со Ариел, Пепелашка, Бел, Тијана, Мулан, Заспаната убавица, Покахонтас, Снежана и Рапунзел. Вклучува и сјајни и не-сјајни полиња во ледена сина, розова, виолетова, жолта и зелена боја. Полскиот полски лушпи за лесно, отстранување на пријателски за деца. Полскиот лак е нетоксичен, базиран на вода и миризлива гума за џвакање. Забавна активност за спиење, дождливи денови, датуми за игра и многу повеќе. Може да се користи за гламурозни маникир и педикири. Одличен подарок или порибување за порибување за децата на вашата листа. Препорачан надзор за возрасни. За возраст од 3 и повеќе години. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење. Мали делови. Не за деца под 3 години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата