.

.

Лак Ленти Самолепливи Уметнички Дизајн Налепница Целосна Покривка Гел Обвива Водоотпорни Налепници За Жени Налепници Декорација Лизгачи-ЦИН-03

Лак Ленти Самолепливи Уметнички Дизајн Налепница Целосна Покривка Гел Обвива Водоотпорни Налепници За Жени Налепници Декорација

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Количина : 14 Совети/Лист Потекло : Копно Кинески Број На Парчиња : Еден Тип На Единица : Налепница И Декалтип1 : гел налепница за нокти тип2 : налепница за гел за нокти тип3 : гел за пред-лекување гел ленти за нокти тип4 : полу-насликани гел ленти за нокти тип5 : гел ленти за нокти тип6 : налепница за нокти тип7 : Налепници за нокти тип на нокти8 : Гелтипе9 : Гел Налепници За Нокти За Ув Ламбтип10 : Леплив гел ноктипе11 : гел нокти обвивка тип12 : полу излечен гел нокти налепници13 : декорација за нокти тип14 : гел налепница за нокти тип15 : полукружен гел налепница за нокти тип16 : Обвивка За Нокти гел налепници за нокти Налепници За Гел За Нокти Стирас Де Гел Полукуради Пара Уњасуњас Гел Адхезивасгел прекурадотирас де гел пара уњас100% ново пристигнување 3д обвивки за нокти мода 3д дизајн на шаблони : како што покажува сликата : 14 совети/лист карактер : самолеплив, нема потреба повеќе лепак содржина на пакетот : 1 лист шајка налепница Карактеристики И Употреба : Еден Лист лепливи налепници За Нокти За Да Ги Собере Сите Нокти, Нокти И Врвови За Нокти.Погоден за професионална употреба во салон или лична домашна употреба.Како да се користи : 1. Исчистете ја површината каде што треба да се примени дизајнот.2. Изберете дизајн и излупете ги ноктите. (забелешка : не допирајте го лепилото) 3. Нанесете го дизајнот на ноктите/врвовите и нежно тријте го неколку пати.4. Нанесете го горниот слој за совршен ефект. Лак Ленти Самолепливи Уметнички Дизајн Налепница Целосна Покривка Гел Обвива Водоотпорни Налепници За Жени Налепници Декорација Лизгачи-ЦИН-03.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата