.

.

Автентична јакна за кошула од маж со Wrangler

Автентична јакна за кошула од маж со Wrangler

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Wrangler автентична машка ватирана долга ракав, наредена фланела со аспиратор. Оваа фланела има полиестерско обложено тело, ентериер, две џебови и надворешноста на четкан фланел што ја прави совршена јакна за тие студени зимски ноќи. Јакната нуди разноврсност, удобност и топлина, што го прави есен и зима неопходна. 55% памук, 45% полиестер, увезено, затворање на копчиња, машинско миење, опуштено вклопување : Конструиран со удобност во умот, оваа долга ракав ватирана кошула со фланелен фланел е гардероба неопходна за оние студени зимски ноќи. и ватирана полиестерска подлога за поголема издржливост и додадена топлина., За дополнителна топлина : Подготвена со дијамантски црна ватирана полиестер за да создаде дополнителна топлина, а истовремено создава дишење, ова е исклучително разноврсна фланелна кошула., Функционален стил : Наречен со 100% памук, ова Четканата фланела е направена со стил на ум. Носете го на работа или на ручек, овој основен главен плакар може да се носи во многу прилики. Сите ваши основни потреби.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата