.

.

Dickies Women's 11 Опуштено вклопено памучен товар краток

Dickies Women's 11 Опуштено вклопено памучен товар краток

DEN 286.24

Количината на стоката
Това е достапна

Опуштените памучни карго -шорцеви од памук на Дикис се миеја за мекост. Bellвонените карго џебови со агли со шипки додаваат засилување. Исто така, постои мулти-употреба на џебови од џеб и грб, кои обезбедуваат многу алатка. Твил лента со детали за засилување на стресните области го прават ова кратко издржливо без да се жртвува удобност. Безобразни карго џебови. Веб -страници малку под половината. Контурна лента за половината. Мулти-корисен страничен џеб. Облека измиена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата