.

.

Coty Rimmel Seconds Vinyl Shine Nail Polish, 0. Оз

Coty Rimmel Seconds Vinyl Shine Nail Polish, 0. Оз

DEN 183.52

Количината на стоката
Това е достапна

Полски за нокти, Шокер 808 0,41 fl Oz (12 ml) Совршено покритие во едно палто. Се суши за 60 секунди. Направено во Шпанија. Запалив. Не користете близу топлина или отворен пламен. 0,41 fl Oz (12 ml) NY, NY 10016 RIMMEL 60 SECOND NAIL.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата