.

.

Inktastic Ја Сакам Мојата Тетка Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Лигавче

Inktastic Ја Сакам Мојата Тетка Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Лигавче

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ја Сакам Мојата Тетка Бебе Лигавче. Нашата Бебешка Лигавче е оценета со висока погодност и издржливост и со различни модерни бои, вашето бебе може да биде тренди. Измешајте и совпаѓајте со секоја облека. 100% памук прстен откачи чешлани хедер бои се памук-поли. Ширина 7,75", Должина 11,75 " Бебешка Лигавче. Inktastic Ја Сакам Тетка Ми Бебе Лигавче Унисекс Бела И Сина Една Големина. Нашите лигавчиња се чешлан памук со прстен. Засилен со затворање на кука и јамка. Создаден само со најдобрите и најмеките материјали што му овозможуваат на малиот да остане чист и удобен. Печатени со најдобра директна технологија за печатење облека користејќи САМО еколошко мастило, создавајќи безбедна и удобна лигавче. Нашите лигавчиња се излечени од топлина, така што лигавчињата можат да се мијат безброј пати и да не покажуваат избледување, пукање или губење на бојата. Inktastic, е семеен бизнис кој ги печати сите производи во САД со гордост и интегритет обезбедувајќи најдобро искуство на клиентите од почеток до крај. змејови тетка шрафирање јајце симпатична новороденче дете школка зелена виолетова подарок облека новороденче.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата