.

.

Womenуалај Жените Пумпи Сандали Со Потпетици Со Потпетици Со Квадратни Пети Високи Потпетици Удобност Буци Чевли За Фустан Женски Дами Ремен За Глуждот Бел 8

Womenуалај Жените Пумпи Сандали Со Потпетици Со Потпетици Со Квадратни Пети Високи Потпетици Удобност Буци Чевли За Фустан Женски

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Потпетици, Чевли За Облекување, Пумпи, Буци Пумпи За Потпетици, Пумпи За Облекување, Сандали Со Потпетици, Сандали Со Прашка, Шема На Потпетици На Мери Јапеејн Тип : Еднобојна, Кристал, Прерамка На Глуждот : црна, црвена вино, кајсија, бела, Кафе (По Избор)Големина : САД 5.5, САД 6, САД 6.5, САД 7, сад 7.5, Сад 8, Сад 8.5, Сад 9, Сад 10, Сад 10.5, Сад 11, Сад 11.5 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Пуутсол : Тип На Гумена Пета : Блок, Прицврстување На Буци : Тип На Ремен За Глуждот : Висина На Квадратна Цевка : Ниска сезона : пролет, лето, fall, зимски Прилики : СЕКОЈДНЕВНА, РАБОТНА КАНЦЕЛАРИЈА, ШОПИНГ, ДРУЖЕЊЕ, СЕКОЈДНЕВНО, внатрешен, Надворешен, Празниккарактеристики : 1. Густа Пета : елегантните пумпи за прашка чевли за жени имаат блок пета, можат совршено да ја покажат вашата секси и фигура.2. Удобен и Удобен : совршениот дизајн на тока за ремени ви олеснува да ги носите и исклучувате чевлите, а удобната падина е многу погодна за секојдневно одење.3. Трендовски Дизајн : Прекрасните пумпи за прашка со квадратни прсти изгледаат едноставно елегантно. Зачинете го вашиот изглед и одете со стил и самодоверба! 4. Најдобар Избор : Таков пар женски потпетици сандали не е само модата што мора да ја имаат модерните гардероби, туку и совршен подарок за љубовниците, семејството и пријателите.5. Разноврсна : со удобноста и модниот дизајн, чевлите со буци пумпи за потпетици можат да важат за секоја пригода во секојдневниот живот, како што се свадби, забави, работа, танци, добротворни топки, цркви, дипломи, канцеларии, бизнис, настани за вечера, состаноци, коктели, ноќни клубови, враќање дома и така натаму.Содржина на пакетот : 1 Пар Пумпи Чевли За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Овие Горни Пумпи Чевли Се Изработени од Мек Стп Материјал, Мазни и Удобни. Фустан Сандали се Лесни И Флексибилни Чевли со Елегантен, Стилски и Исклучителен Изглед. Карактеристики : Овие Сандали Со Потпетици За Жени Со Витка Силуета Со Затворен Квадратен Прст и Блокирана Пета Ви Даваат Поттик Од Неколку Инчи На Вашата Рамка и Издолжете Ги Нозете За Елеганција Со секој Чекор. Стабилна Пета : Буци Блок Пета, За Да Создадете Стабилна Пета, Со Удобен Дизајн На Пета, Удобен За Носење Без Замор На Стапалата, Анти-лизгачки Ѓон Со Одлична Влечна Сила и Зафат Ја Подобруваат Вашата Стабилност. Удобност : Овие Удобни Потпетици На Мери Јапеејн Дизајнирани Со пријатна и Удобна Постава за Кожа, Совршено Се Совпаѓаат Со Вашите Стапала, Удобно И Самоуверено Искуство за Носење За Цел ден. Прилика : Пумпите За Облекување Се Совршен Придружник или Жени, Разноврсни За Видови Облека, Можете да Присуствувате на Секоја Пригода, Како Што Се Датум, Свадба, Забава, Вечер, Топка И Така Натаму.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата