.

.

Бела Вита Кин-Италија Рамен Слајд

Бела Вита Кин-Италија Рамен Слајд

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Кин-Италија-сигурно ќе биде вашиот летен слајд. Неговиот класичен вкрстен вамп е лесен за облека и супер шик. Оваа направена-во Италија, минималистичка сандала е достапна-и во цврста и во кроко кожа. Само лизнете го и одете да го завршите секој летен ансамбл. Лесен и флексибилен надворешен ѓон. На тренд крст вамп италијански кожа горниот. Италијански дизајниран и инспириран.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата