.

.

Заштитник за рамо, подлога за Рамо погодна за Кожата, Одбојка За Бадминтон Кошарка Тенис Ширина На Рамото

Заштитник за рамо, подлога за Рамо погодна за Кожата, Одбојка За Бадминтон Кошарка Тенис Ширина На Рамото

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Заштитник за рамо, подлога за Рамо погодна за Кожата, Одбојка За Бадминтон Кошаркарски Тенис Ширина на Рамената 40-45смспецификација : Состојба : 100% Тип На Ставка : Подлога За Рамо : Полиуретанска Т Крпа Боја : Црна Опционална Големина : С, М, Табела Со Големина : Големинаширина на Рамената/Во С33-40см / 13-15.7 Во M40-45cm / 15.7-17.7 Во Labove 42cm / 16.5 Во Пакетот Листа : 1 x рампа забелешка : ве молиме имајте предвид дека новиот Тип И Стариот Тип На Овој Производ Ќе Бидат Испратени По Случаен Избор И Проверете Дали Нема Да Ви Пречи Пред Да Нарачате. Го поддржува рамениот зглоб и околното ткиво, рамото. Усвојува квалитетна ткаенина, мека и еластична, лесна за истегнување. Дише и пријателски за кожата, а не затнат по долго носење. Топло чување, погодно за оние кои лесно настинуваат или страдаат од студ. Фино плетење, извонредна изработка, лесна за носење и полетување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата