.

.

Ксијанги Комплет Навлаки За Перници За Фрлање Украсна Зелена Перница Од Лисја Од Папрат Покрива Квадратни Памучни Постелнини Надворешен Кауч Софа За Домашни Навл?

Ксијанги Комплет Навлаки За Перници За Фрлање Украсна Зелена Перница Од Лисја Од Папрат Покрива Квадратни Памучни Постелнини

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Опис на производот Малку ЗА ПАМУЧНИ ЛЕНЕНИ НАВЛАКИ За ПЕРНИЦИ Изработени од 100% природен задебелен памучен лен, ова е дише и здрава ткаенина за навлаки за перници што лесно може да се совпадне со сите стилови на мебел. Многу потрајни и помеки од обичните навлаки за перници за фрлање постелнина кои ви овозможуваат да го прифатите најудобниот и нежен допир на креативност за вашиот дом. Живописни бои сликарство, уникатни модели. Сите наши навлаки за перници за фрлање се текстурирани изработени со прекрасно совпаѓање на боите, испечатени со здраво и еколошко мастило на база на вода, не избледени, без стимулација на кожата. Наполнете го нашиот украсен капак за перничиња и додадете малку талент и свеж во вашиот дом! . Фина Изработка, Скриен Патент сите рабови на ткаенината се зашиени со бод за заклучување за да се спречи кршење и да се обезбеди дека куќиштето на перницата има форма со текот на времето. Невидливиот патент за шиење на долната страна на капакот на перницата е направен за правилно вклопување и дополнителна удобност. Овозможува лесно вметнување и отстранување на капаците на перницата. Големината на нашите навлаки за перничиња е достапна од 16х16, 18х18, 20х20. Украсете го вашиот дом на удобен и елегантен начин. Погоден за дневна соба, соба за кревет, софа, кауч, седиште за автомобил, канцеларија итн. Известување тука - - - премиер испорака останува номал, испорака на продавачот брзо во рок од 10-15 дена . ПОДИГНЕТЕ ЈА ВАШАТА СОБА ДЕКОР! Нека овие атрактивни зелени растенија фрлаат навлаки за перници додадете свежина, динамично, модерно и пријатно чувство во вашата животна атмосфера. Дефинитивно овие неверојатни капаци за перници за фрлање 18х18 Инчи ќе бидат Вашите Домашни Моменти! (Забелешка : инсерти не се вклучени!) . ВАШАТА УДОБНОСТ Е НАШИОТ ВРВЕН ИЗРЕЗ! Со фантастична апсорпција на влага и влажна дисипација, нашата 100% природна памучна постелнина е совршена ткаенина за навлаки за перници или кутии за перници за фрлање софа. Како врвен удобен еколошки материјал, тој нуди најмирна релаксација, ладен допир што дише во лето и топол допир во зима. ДЕТАЛИТЕ ГО ИСТАКНУВААТ КВАЛИТЕТОТ! Мека, дише, текстура изработена со совпаѓање на боите, невидлив патент, овозможува лесно вметнување и отстранување на влошки за перници. Сите рабови на ткаенината се зашиени со бод за преклопување за да се спречи кршење и да се обезбеди дека куќиштето на перницата ја задржува формата со текот на времето.Печатено со здраво и еколошко мастило на база на вода, неизбледено, без стимулација на кожата. ОСВЕТЛЕТЕ ЈА ВАШАТА КУЌА СЕГА! Серијата на нашите украсни навлаки за перници на каучот варира од модерна, гроздобер, класична, ориентална, европска или која било етничка шема. Нека овие перничиња покриваат настојувајте да покажете свежина и виталност во вашиот пријатен дом и да ги освоите впечатоците на вашите гости!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата