.

.

Имитан Менс Зимски Топли Чевли Чизми До Глуждот Рамни Снежни Чизми Чизми За Одење Нелизгачки Кружен Прст Секојдневен Комфорен Чизми Црн 7.5

Имитан Менс Зимски Топли Чевли Чизми До Глуждот Рамни Снежни Чизми Чизми За Одење Нелизгачки Кружен Прст Секојдневен Комфорен

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Мажи, Мажи, Малестил : Чизми За Снег, Чизми До Глужд, Секојдневни Чизми За Удобност, Зимски Чизми Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Сина, Кафеава (По Избор)Големина : САД 6, САД 6.5, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9, САД 9.5, САД 10, САД 10.5, САД 11 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Пуутсол Материјал : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Чипка На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона На Телиња : Fall, Зима, Пролетни Прилики : Секојдневно, Секојдневно, На Отворено, Студено Време, ПЕШАЧЕЊЕ, СПОРТСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1.Кадифен поставата зимски чизми, класичен зимски чизми дизајн, ниска висина теле, чипка до дизајн.2. Меката кадифена постава обезбедува и удобност и дополнителна топлина. Амортизираното подножје нуди целодневна удобност. Удобен гумен надворешен ѓон за влечење на повеќе површини.3. Традиционални стилови на отворено со топла кадифена постава, одржувајќи ја ногата исклучително удобна во текот на целата зимска сезона на снег.4. Погоден За Повеќе Прилики : внатрешни и надворешни активности во студена зима. Совршен за снежни денови, дождливи денови, скијање, пешачење, риболов, шетање кучиња и други спортови на отворено, а исто така погоден за фармерки и панталони итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3 см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) КАРАКТЕРИСТИКА : Нелизгање, издржливо, загревајте. Нашите снежни чизми за мажи се направени од природна гума. И боите на зимските чизми се богати со стил за мажите да изберат. ДИЗАЈН : Гумен ѓон Против лизгање-дизајниран според шема, со супер зафат и перформанси што не се лизгаат. Нов дизајн класичен круг-прст, кој е во согласност со изградбата на човечки нозе. Машките чизми зима имаат надворешност отпорна на нечистотија ни помагаат лесно да чистиме. КВАЛИТЕТ : Кога одите во снежен ден, тоа може да ги држи нозете подалеку од студ. Зимските чизми за мажи имаат гумен ѓон дизајнот ви овозможува да трчате или танцувате на силен дожд без да се грижите за лизгање. ПРИЛИКИ : поради својот моден изглед, машките снежни чизми не се погодни само за снежни денови.Мажите можат да носат чизми за снег за да спортуваат, да одат на шопинг, да одат на училиште,да патуваат, па дури и да им ги даваат на вашите роднини и пријатели на празници. УДОБНОСТ : Овие снежни чизми со кадифен поставата се погодни за долго време на отворено работат во ладно време. Затворањето со чипка може да ги прилагоди предните врвки за да одговараат на вашите стапала.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата