.

.

Tejiojio Жените Cl Дозвола Печати Лабава Долги Ракави Врвот Пуловер Капа Дуксер Блуза

Tejiojio Жените Cl Дозвола Печати Лабава Долги Ракави Врвот Пуловер Капа Дуксер Блуза

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Жените Печатат Лабава Долга Ракав Врвот Пуловер Качулка Капа Дуксер Блуза Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Сезона : Fall, Зима Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Дебелина На Печатење : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женска Блуза ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Биста НА ЕУ Должина На Рамениот Ракав С 4 8 34 110см/43,31" 47см/18,50" 63см/24,80" 65см/25,59" Големина : С САД : 4 велика британија : 8 еу : 34 биста : 110см/43.31" рамо : 47см/18.50" ракав : 63см/24.80" должина : 65см/25.59" € Материјал : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење. €Карактеристики : Многу кул за носење, многу нов за изгледот. Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. €Дизајн q : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. ●Совршен Натпревар● : Совршено совпаѓање со фармерки, шорцеви, здолништа и секоја секојдневна облека за различни прилики. О-џемпер за пуловер на вратот е најдобриот избор на зимата. `+Услуга : ве Молиме љубезно погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Ако сте помеѓу две големини, ве молиме изберете ја поголемата големина!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата