.

.

Графичка маица на Денот на Свети Патрик, среќна мама

Графичка маица на Денот на Свети Патрик, среќна мама

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Имате среќа! Подгответе се за празникот во стил со оваа прекрасна маица за Денот на Свети Патрик. Овој Tee со кратки ракави има забавни графички отпечатоци за ладен и обичен изглед што е исто толку празничен колку што е удобно. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Маици на Денот на Свети Патрикс за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата