.

.

Планините Ги Нарекуваат жените маичка на екипажот

Планините Ги Нарекуваат жените маичка на екипажот

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Планините се јавуваат Но Реков Не е прикажан на предниот дел на овие модерни женски маици на екипажот. Координирање на дизајни достапни одделно. 60% чешлан памук / 40% полиестерски лесен дрес. Печатени ВО САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. Екипажот Краток Ракав Мета. Лесна супер мека ткаенина. Убаво опремени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата