.

.

Нови Маици Женски Плус Големина Врвот Лето V Вратот Раглан Ракав Маица Џеб

Нови Маици Женски Плус Големина Врвот Лето V Вратот Раглан Ракав Маица Џеб

DEN 271.20

Количината на стоката
Това е достапна

2023женски Плус Големина Топ Лето В-врат Раглан Ракав Маица Џеб. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 250гр. големина На Пакетот : 25х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : L Биста : 106cm/41.73" Должина : 69cm/27.17"Големина : XL Биста : 116cm/45.67" Должина : 70cm/27.56"Големина : XXL Биста : 126cm/49.61" Должина : 71cm/27.95"Големина : XXXL Биста : 136cm/53.54" Должина : 72cm/28.35"големина : xxxxl биста : 146cm/57.48" должина : 73cm/28.74"големина : xxxxl Биста : 156cm/61.42" должина : 74 CM/29.13" 70% памук, 30% спандекс. Врвови Од Туника Со Плус Големина За Жени Со Лабав Дизајн За Покривање На Стомакот И Убаво Криење На Стомакот. Врвовите Со Плус Големина За Жени Се Направени Од Дишечка И Мека Ткаенина, Машина За Перење, Удобна За Носење. Стил : Мода, Секојдневно, Секојдневно. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Пред Да Нарачате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата