.

.

Женски Мини Фустан Без Ракави Без Грб Исечок На Вратот Во Форма На Буквата У Плетете Едноделно

Женски Мини Фустан Без Ракави Без Грб Исечок На Вратот Во Форма На Буквата У Плетете Едноделно

DEN 287.52

Количината на стоката
Това е достапна

Спецификации : . Пол : Женски. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен, Заводлив. Шема : Цврста Боја. Боја : Бела, Кафеава. Сезона : Лето. Применлива Прилика : Забава, Канцеларија. Големина (инч)tttttt. s t Length : t31,50 t Bust : t26, 77 пресврт : t22, 83 . Мдолжина : т31, 89 тбуст : т28, 35 пресврт : т24, 41 . Lt Length : t32. 28 t Bust : t29. 92 пресврт : t25. 98 . Забелешка : . 1. Поставките за светло и монитор може да предизвикаат мали разлики во бојата. 2. Ве молиме дозволете мало отстапување бидејќи сите димензии се мерат рачно. Сликата е само за повикување. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Содржина На Пакетот : . 1 х фустан Премиум материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер. Дише, меко, пријателско за кожата и удобно. Стилски дизајн : плетениот фустан без ракави има цврста боја и Врат во Форма На Буквата У. Ова тенко едноделно совршено ги покажува вашите облини, правејќи да се истакнувате меѓу другите. Целосно совпаѓање : мини фустанот со еднобојна боја може совршено да се совпадне со различни чевли, како што се сандали, стилети, пумпи, станови и клинови. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Прилика : Стилски фустан е идеална облека за шопинг, запознавање, одмор, работа, забави, фотографија и други прилики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата