.

.

Џесика Лондон Женски Плус Големина 2-Парче Монистра Јакна Фустан Костум

Џесика Лондон Женски Плус Големина 2-Парче Монистра Јакна Фустан Костум

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Џесика Лондон Женски Плус Големина 2-Парче Монистра Јакна Фустан Костум.Прекрасно стил со монистра што оди од аголна канцеларија до аголна маса. Фустанот без ракави а-линија има патент за грб; јакна има затворање со кука и очи. 22" јакна; 53" фустан95% Полиестер, 5% Миење Раце Со Спандекс; увезен стил 53 " фустан. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Рачно перење; увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата