.

.

Памук Сатен Шам, Стандарден Мудрец Зелени Антички Растенија неутрална Градина италијански Историски Рачно Насликани Маслинки Римска Вила Фреско Печатење Прилаго

Памук Сатен Шам, Стандарден Мудрец Зелени Антички Растенија неутрална Градина италијански Историски Рачно Насликани Маслинки

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Мудрец Зелени Антички Растенија неутрална градина италијанска Перница Измама Со Лажица Со нож шамови за перници се направени од путер мек,100% природен италијански памучен сатен и се одличен начин да воведете уникатни обрасци и боја во вашата соба. Измешајте и совпаѓајте отпечатоци за да создадете свој уникатен приспособен простор. Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена на барање само за вас! Ве молиме имајте предвид-иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. Оригинален Дизајн Авторски Права : Таранеаларт. Целата природна памучна ткаенина е совршена за дише, пријатна постелнина. Нашата сатена има суптилен сјај и мазна рака дизајнирана да омекне со секое перење. Перница/полнење не се вклучени. Печатењето е прикажано од двете страни со затворање на пликот на Задната Страна Индивидуална перница шам со јасен раб на ножот. 100% Италијански Памук Сатен. Перница Шам Евра Димензии : 26" х 26". Перница Шам Стандардни Димензии : 26" х 20". Перница Шам Крал Димензија : 37" х 20". Направено По Нарачка во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата