.

.

Вожидаоза Женски Врвови Женски Моден Секојдневен Принт Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави Врвни Култури За Жени

Вожидаоза Женски Врвови Женски Моден Секојдневен Принт Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави Врвни Култури За Жени

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Ракав : 16.5 см/6.50" Должина : 57см/22.44" . Големина : Л САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 17см/6.69 " Должина : 59см/23.23". Големина : XL САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98cm/38.58 "Ракав : 17.5 cm/6.89 "Должина : 61cm/24.02". Големина : XXL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102cm/40.16 "Ракав : 18cm/7.09" Должина : 63cm/24.80 " Женска Мода Секојдневен Круг Вратот Печатење Кратки Ракави Маица Врвот Карактеристики : ✿Полиестер✿Функција : О-вратот, Женски Елек.✿Дизајн : оваа симпатична дама маици е симпатична Убава печатење. Задолжително за вашето следно лето!✿Повод : Спарете ја оваа кошула со хеланки или фармерки за секојдневно, излегување, забави, работа и секојдневно носење✿Ткаенина : Многу мека, удобна, еластична, лесна и одговара на вашата кожа.Информации за производот : Пол : Женски Повод : Меката ткаенина им дава на жените удобно чувство и е совршена за пролет, лето, fall и зима. Многу мек, растеглив, лесен и лесно може да се облече и соблече. Материјал : памук, полиестер. Лесна текстура, дише и мека, лесна и удобна за носење. Овој врв е изработен од лесна и мека ткаенина, многу удобен стил : Секојдневен,Моден : одговара на големината како да се мие : Рачно перење или хемиско чистење во ладна вода (под 30 степени), не избелувајте, закачете се да се исуши. Женски Врвови Зелени Врвови За Жени врвови за жени плус големина врвови за жени излегување блузи за жени летни врвови за жени резервоар за жени врвови за вежбање за жени за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата