.

.

Денот На жената Св. Зелен Екипаж На Екипажот Вратот Кратки Ракави Блузи Маици Блуза Темно Зелена М

Денот На жената Св. Зелен Екипаж На Екипажот Вратот Кратки Ракави Блузи Маици Блуза Темно Зелена М

DEN 243.04

Количината на стоката
Това е достапна

Денот На Жената Свети Патрик Зелена Екипажот Вратот Краток Ракавот Блузи Маици Блуза. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 70% Памук, 30% Полиестеколи : Црна, Бела, Жолта, Зелена, Темно Зеленило : S, M, L, XL,XXL, Xxxls Должина На Ракавот : Кратка Шема На Ракави : Печатена/Цврста Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Europe Season : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-259 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Ткаенина освежувачки. Моден дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата