.

.

Женска Маица Краток Ракав Шарени Боја Блок Туника Повик О-Вратот Летна Маица

Женска Маица Краток Ракав Шарени Боја Блок Туника Повик О-Вратот Летна Маица

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

✿ Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. ✿ Тип На Ставка : Маица. ✿ Пол : Жени. ✿ Тип На Шема : Блок Во Боја Со Пруги. ✿ Ракав : Краток Ракав. ✿ Деколте : Вратот На Екипажот. ✿ Материјал : Памук, Полиестер, Мека на. Големина на✿ : S/M/L/XL/2 XL(изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина). ✿ Боја : Сина, Темно сива,Сива,Црна,црвена вино,Армиска зелена,Каки,Зелена, Темносина, Виолетова. ✿ Стил : Секојдневен, Уличен, Домашен, Елегантен. ✿ Сезона : Пролет Лето, Aut. ✿ Повод : Секојдневно носење, ноќ на состанок, свадба, забава, одмор или клуб, итн. ✿. ✿ Пакетот Вклучува : . ✿ 1* Врвови. ✿ Забелешка : . Attention 1 : Внимание : ве молиме дозволете 1-2 см грешка во мерењето, ве молиме проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. ✿ 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 4 : Предложете Рачно/Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. Кошули со кратки Ракави со Вратот на Екипажот. Лента Боја Блок. Течен и Лабав Фит. Пријателска За кожата и висококвалитетна растеглива ткаенина која е растеглива, лесна и дише, ви носи пријатно искуство при носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата