.

.

Телисое Женски Летни Секојдневни Маици Со Кратки Ракави Секси Патент Со Низок Крој V Ремен За Вратот Ладно Рамо Плус Големина Туника Врвови Виолетова Л

Телисое Женски Летни Секојдневни Маици Со Кратки Ракави Секси Патент Со Низок Крој V Ремен За Вратот Ладно Рамо Плус Големина

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Симпатични летни врвови опремени со ремен ладно рамо, патент против вратот, стил на а-линија, краток/долг ракав.Супер мека, удобна и дише ткаенина е убава за топли денови.Замав а-линија стил дизајн префект да се скрие вашиот стомак и колкот, се дизајнирани да убаво обвиткан над вашето тело. Дизајнот на дното со проток го прави овој врв со плус големина да изгледа повеќе стилски и совршен за носење со хеланки, фармерки, јога панталони.Секси шупливи надвор дизајн покажува вашата мода смисла и ви дава убав изглед. Телисое Женски Летни Секојдневни Маици Со Кратки Ракави Секси Низок Патент V Ремен За Вратот Ладно Рамо Плус Големина Туника Врвови Шема : Краток / Долг Ракав, Патент V Вратот, Ремен Ладно Рамо, Плус Големина. Мека Ткаенина : материјал За Вафли, Супер Мек, Пријатен, Лесен, Дише, пријателски за кожата за носење. Модерен Стил : Секси, Секојдневен, Лабав Фит, Удобен, Шик. Повод : Погоден За работа, датум, патување, забава, на отворено, дома, плажа итн. Носење на Сите сезони особено Пролет, Лето и Fall. Идеја за подарок : Најдобри Подароци за роденден, годишнина, Денот на Вљубените, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Мајките, Денот на Благодарноста.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата